יסודית – נעורים – אוקטובר תשע”ג

לקראת פעימת חורף (סוכות עד חנוכה) ביסודית – נעורים

שלום הורים,

רגע לפני פתיחת פעימה חדשה במיתר, רצינו לשתף אתכם סיכום קצר של תחילת השנה ותוכניות להמשך.

בפעימה הראשונה של השנה, התמקדנו בתהליכי היכרות והתחברות אל הבית המשתנה ובני הבית בתוכו ובחיפוש וביצירת ה”מקום” שלי בתוכו. ברכנו אחד את השני ואת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה והספקנו אפילו לבנות סוכה יפהפייה ולארח אושפזין בתוכה.

האושפזין הראשון השנה היה ערן פלר שסיפר לנו על עבודתו בתור די. ג’יי, אהבתו לקרקס והגשמת חלומות… אחרי השיחה מצאנו את עצמנו באופן טבעי תלויים באוויר על חבל..

ביום שני שוחחנו עם חאתם ערבי – מנהל עבודה בתחנת הכוח בחדרה, משורר, מוביל קבוצות נוער של שירה, תיאטרון ודבקה. דיברנו על טיפוס, ספרים, היסטוריה ועל השפה הערבית. את חאתם רותי פגשה כשנתן לה טרמפ למיתר באחד הבקרים, הפעם מצאנו את עצמנו בסוף השיחה חותמים את שמנו בקליגרפיה ערבית.

תודה לאורחים על הביקור ועל ההשראה!!

בחטיבת הנעורים התחלנו את שיעורי הימאות בבת גלים, יצאנו לטיול מקסים של יומיים לעינות געתון, בילינו יחד ב”ליל המדענים” בטכניון,

http://www.cs.technion.ac.il/news/2012/553/

בחרנו מתוך שפע הכיוונים השונים את ההעדפות של כל אחד לשוליאות (תודה לכל ההורים שנרשמו לפרויקט!) ועכשיו כבר מחכים בקוצר רוח לפעימה הבאה ושלל האפשרויות שהיא מציעה.

לקראת פעימת חורף:

בפעימה הבאה, הבית יציע מגוון פלטפורמות לפעילות מגוונת דרך סדנאות, פרויקטים, עבודת צוות וגם מרכזים פתוחים. מצורף לעדכון זה, נשלח אליכם לוח הפעילות של הפעימה. הרשמה לפעילויות תתקיים מיד אחרי החופש בשאיפה להתחיל את “השגרה” ב 14.10.

שיחות הורים:

אחרי סוכות במשך חודש אוקטובר, אנו בתקופת שיחות הורים. אנא הגיעו בזמן ומי שלא יכול שיודיע על ביטול מבעוד מועד.

אירועים מיוחדים בפעימה:

יום ג’ 23.10 – שינוי מועד יום טיול על מנת לצאת כל החטיבות יחד, צעירה-יסודי-נעורים, לטבע. הסעות יגיע ישירות לאזור….. בו נטייל במשך היום.

יום ה’ 1.11 – טיולי התכוונויות. כל קבוצה תיסע למקום אחר. בוגרי היסודי עם זאב ואפרת, “שבט כולמלה” עם יואל ומעיין. פרטים בהמשך.

יום ה’ 8.11 – מסיק זיתים לכל החטיבות. פרטים בהמשך.

יום ה’ 6.12 (בשעות הערב) – מסיבת חנוכה!!

 

חזרה נעימה לשגרה!

מעיין, יואל, זאב, רותי

מחפשים את האיזון בעדינות, באומץ, במורכבות, בשמחה

פטיש, מסמר, נבנה מהר….

סוכה יפה – איזה פלא!

To Top