תחילת השנה בחטיבת הנעורים

תחילת השנה בחטיבת הנעורים

את השנה הזאת בעצם התחלנו כבר בסוף השנה שעברה – כשחבורה נועזת ונחושה מהנעורים ביקשה והפצירה להיפגש במהלך החופש על מנת לשפץ ולצבוע את הנעורים ביחד.

היוזמה הברוכה הזאת  הפכה ליומיים של עבודה מרשימה במהלך החופש של מיון וניקוי, שיפוץ וצביעה, והירתמות של הילדים וההורים לצייד את הנעורים בכל טוב.

תודה לכל מי שנרתם, וגם לילדים שסיימו את מיתר שבאו להיות ולעבוד איתנו והשאירו מתנות נפלאות שאנחנו נהנים מהן כל יום.

וכך התחלנו את השנה ב”ארמון” החדש  שלנו – כולכם מוזמנים לבוא ולהתרשם.

בהשראת תנופת העשייה הזאת יחד עם הפעילות האינטנסיבית בחטיבה היסודית, השנה שלנו התחילה בשפע של רעיונות ויוזמות. בכל יום עולה כיוון או רעיון חדש – לנגרות או בישולים, לימוד, חקירה, משחקים ועוד..(כולל רעיונות שלא תואמים שום קטגוריה מהנ”ל…)

נוסף על כך יש עוד כמה התחלות מרתקות –

את גל, איש המוזיקה החדש במיתר פגשנו לראיון כבר ביום הראשון שלו במיתר והמשכנו לאלתר יחד כל היום, וגם למחרת

יום הימאות הראשון שלנו היה מוצלח מאוד, בסימן של “עליית כיתה” – רמת הרצינות והלמידה גבוהה, וגם מסורת הארוחה המשותפת ממשיכה לקצור הצלחה.

ושיא התנופה כרגע הוא סביב פרוייקט השוליאות – עליו כולכם כבר יודעים. כל יום נוספים עוד אנשים לרשימת המעוניינים בשוליה ואנחנו בעיצומו של סיעור מוחות – באיזה תחומים בכלל אפשר להתמחות? מה מעניין אותי? ומה עוד? ומה מעשי? ואצל מי אפשר? ואיפה אפשר עוד לברר? ומתוך היצע המבוגרים שהציעו את עצמם מה מעניין אותי לבדוק?

תהליך שכבר בשלב הראשוני הזה הוא מרתק בפני עצמו.

בהמשך צפויים לנו טיול של יומיים (בעוד שבוע וחצי) ואחרי סוכות – צלילה אל תוך תחום העניין הראשון שלנו במסגרת הימים הארוכים (בנוסף לימאות)-  מפגש עומק עם דרך החשיבה המדעית, בטכניון, בהנחייה משותפת עם רונן.

ולסיום – במהלך השבוע החולף הספקנו להכיר מחדש ולהתחיל להתקרב כקבוצה בהרכב החדש שלנו.

למצטרפים אלינו – ברוכים הבאים!

ולכולם – חדשים, עולים וותיקים  – פשוט תענוג להיות אתכם, כל יום מחדש, וזאת רק ההתחלה….

רותי וזאב

To Top